آراد برندینگ
خانه / به لیمو / قیمت خرید به لیمو خشک به صورت عمده

قیمت خرید به لیمو خشک به صورت عمده

قیمت خرید به لیمو خشک به صورت عمده و صادراتی در بازار به لیمو ایرانی قابل استعلام میباشد. خرید به لیمو در این سایت برای تمامی مشتریان در تمام نقاط ایران امکان پذیر شده است. جهت گرفتن مشاوره در مورد نحوه سفارش و همچنین زمان تحویل محصول می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

به لیمو چیست؟

همانطور که میدانید به لیمو در چند سال قبل به صورت نامحدود شناخته شده بود. اما اکنون این گیاه دارویی پرخاصیت برای اکثر مردم شناخته شده میباشد، زیرا خواص و فواید این گیاه دارویی بر کسی پوشیده نیست. به لیمو، این برگ خوش طعم از درختچه چند سال تولید می شود. گیاه به لیمو یک درختچه چند سال است که به وسیله قلمه تکثیر پیدا می‌کند. دوره بهره‌برداری از این گیاه دارویی حدود ده سال میباشد. یعنی با خرید قلمه به لیمو و کاشت آن تا حدود ۱۰ سال می توان محصول برداشت نمود. همچنین قابل توجه است که برداشت از این درختچه در هر سال حدود ۲ تا ۳ بار صورت می گیرد که در نیمه اول سال و نهایتا تا آبان ماه رخ می دهد. همانطور که مستحضر هستید در اینجا منظور از برداشت چیدن برگ های گیاه به لیمو است.

 

خواص به لیمو

  • مصرف این گیاه دارویی در پیشگیری از تپش قلب، سردردهای یک طرفه، سرگیجه، حالت عصبی و خستگی های روحی بسیار مفید است.
  • به لیمو برای تقویت معده در ردیف بهترین داروها قرار دارد.
  •  برای تقویت حافظه می توان از عصاره به لیمو استفاده کرد.

مرکز فروش به لیمو

خوشبختانه امروزه با شناخته شدن خواص و فواید دارویی برگ گیاه به لیمو، به تولید این گیاه دارویی در ایران توجه بسیاری اعمال می گردد. از این رو در بیشتر شهرستان های ایران این محصول به صورت زراعتی یا گلخانه ای کشت می شود و اینگونه است که این محصول در طول تمام  فصل های سال به صورت تازه و ارگانیک نیز قابل استفاده می باشد.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: افسانه صباغ زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09909432890
آدرس کانال: behlemo@
آدرس سایت: www.behlemo.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش به لیمو

مرکز فروش عمده گیاه دارویی به لیمو

آیا با مرکز فروش عمده گیاه دارویی به لیمو در سراسر ایران آشنا هستید؟ آیا …

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ