اعزام سریع نیروها و تجهیزات ارتش از 7 استان


آفتاب نیوز :

امیر سرتیپ کریم چشاک در نشست خبری در خصوص انتقال و تحویل ادوات و ادوات به منطقه آموزشی اظهار داشت: تمامی نیروها و وسایل بیش از هزار کیلومتر را در کمتر از 48 ساعت از راه زمینی و هوایی طی کردند. عملیات نادری است که با تراکتورهای سنگین انجام می شود و ساخت فوق العاده سنگین توسط متخصصان مرکز تولید و بهینه سازی نیروی زمینی ارتش شهید زرهان انجام شده است.

سرلشکر چشک افزود: در مرحله اول حمل و نقل زمینی و هوایی، 4 تیپ رزمی، یک گروه مهندسی رزمی، یک گروه توپخانه و سایر نیروها را از 7 منطقه کشور به محل رزمایش عمومی اعزام کردیم.

وی با اشاره به این رزمایش گفت: در روز اول رزمایش 1402 نیروی زمینی ارتش با در نظر گرفتن تاکتیک های پدافند ساحلی توانستند برای تثبیت دشمن در ساحل و جلوگیری از پیشروی آنها از ناوشکن ها استفاده کنند. به درخواست نیروی دریایی ارتش و رزمندگان آرش و مهاجر از ناوگان پشتیبانی کرده و راه های نفوذ نیروهای مهاجم را مسدود کردند.

سخنگوی رزمایش 1402 نیروی زمینی ارتش همچنین استفاده از بالگرد برای پشتیبانی از نیروها و استفاده از انواع موشک های ضد زره زمینی و هوایی برای مقابله با نیروهای مهاجم را از جمله این موارد دانست. سایر مراحل این تمرین

سرلشکر چشک سخنگوی رزمایش نیروی زمینی 1402 نزاجا افزود: طبق سناریوی از پیش طراحی شده پهپادهای نیروی زمینی وارد میدان شدند و با دقت اهداف مورد نظر را مورد اصابت قرار دادند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.