قیمت میلگرد ck45؛ فولاد ck45، فولاد آلیاژی + مشاوره آهن وار

حداقل استحکام کششی فولاد Ck45 مقدار 610N/MM2 است که آن را متوسط میتوان بیان کرد. دمای فورجینگ در میلگرد ck45بین 850 تا 1050 درجه سانتی گراد بوده و دمای بازپخت (تمپر) آن 550 تا 660 درجه سانتیگراد می باشد. میلگرد Ck45 به وسیله آب در دمای 830 – 860 درجه ی سانتیگراد سرد کاری شده و به وسیله روغن در دمای 820 تا 850 درجه سانتیگراد سخت کاری می شود. آبکاری این فولاد باعث می شود تا در مقابل فرسایش و زنگ زدگی مقاوم تر گردد.

برای به دست آوردن قیمت به‌روز میلگردCK45 با کارشناسان فروش تماس مجموعه فلزورزان بگیرید. Ck45 از جمله میلگردهایی است که آلیاژ آن به جای میلگرد فولادی معمول  از مقدار درصد کربن بالاتری برخوردار است و همین موضوع موجب افزایش مقاومت و سختی آن شده است. از دیگر ویژگی های منحصر به فردی که این میلگرد دارد می توان به قابلیتی هم چون کشش بالا و ماشین کاری اشاره کرد. که آن را  به یکی از پر مصرف ترین میلگردهای بازار تبدیل کرده است. بدلیل خواص خوبی که دارد این روزها اطلاع از قیمت میلگرد ck45 و خرید آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

اولین تفاوت میلگردهای فولاد CK45 با نمونه‌ های دیگر این است که درصد کربن به کار رفته در آنها نسبت به سایر میلگردهای فولادی موجود در بازار بیشتر است. همین موضوع باعث شده که سختی و استحکام این محصولات بیشتر از سایر نمونه‌ های مشابه باشد. در ضمن کشش مناسب و قدرت ماشین کاری خوب این محصولات باعث شده که مصرف زیادی در بازار امروز داشته باشند. برای اینکه این میلگردها دارای خواص مکانیکی ذکر شده باشد، باید تحت شرایط خاصی قرار بگیرد و عملیات حرارتی مختلفی روی آنها انجام شود.

میلگرد ck45

همچنین فولاد Ck45 به دلیل قابلیت فورجینگ مورد توجه پیچ و مهره سازان نیز هست. میلگرد A4 نیز با مشخصه آج ۵۰۰ و ۵۲۰ شناخته می‌شود و با میزان بالایی از کربن نیز ساخته می‌شوند. در واقع این میلگرد دارای ظاهری متفاوت از سایر محصولات است و دارای انعطاف و جوش پذیری مناسبی هستند.

در ادامه‌ی این مقاله به توضیح درباره‌ی هر یک از این محصولات، ویژگی‌ها و کاربردهای این نوع فولاد پرداخته‌ایم. فولاد ck45 (ck45 steel)، آلیاژی پرکاربرد و حیاتی است که تکنولوژی ساخت و تنوع آن روز به روز در حال پیشرفت و دگرگونی است. جالب است بدانید با افزودن عناصری دیگر به ساختار فولاد، می‌توان خواص آن را تا حدی تغییر داد و ویژگی‌هایی مانند ثبات در دماهای بالا و مقاومت بیشتر در برابر خوردگی و ساییدگی در آن ایجاد کرد. محصولی که با این روش و درکوره‌های بلند آلیاژسازی به دست می‌آید را فولاد آلیاژی می‌نامند. یکی از متداول‌ترین و پرمصرف‌ترین نوع فولاد آلیاژی، فولاد CK45 نام دارد که در این مقاله به بررسی ساختار، ویژگی‌ها، چندی از کاربردهای بی‌شمار و شکل‌های گوناگون آن خواهیم پرداخت. علاوه بر کربن، در ساختار CK45، عناصر سیلیسیم (۰/۲۵ درصد) و منگنز (۰/۶۵ درصد) نیز وجود دارند.

میلگرد ck45

در زیر آخرین به روزرسانی قیمت ورق اکسین CK45 را مشاهده می کنید. از جمله فولاد هایی که می توان به عنوان جایگزین این فولاد استفاده کرد، فولاد mo40 می باشد که برای بررسی کامل فولاد mo40 با فولاد ck45 می توانید به قسمت مقالات مراجع فرمایید. فولاد CK45 را تا دمای 850 تا 1200 درجه سانتی گراد حرارت داده و سپس بوسیله چکش آن ر آهنگری کنید. چون این تیغه‌ها در معرض سایش مداوم با بتُن قرار می‌گیرند، این ورق با نوع فولاد به‌کار‌رفته در آن،  به تیغه‌ها خاصیت فنری می‌دهد تا بتواند در برابر فشارهای وارد‌شده، مقاوم باشد و به سادگی خم نشود. کارخانه‌های فولاد مبارکه‌ی اصفهان، یزد و اسفراین تولیدکنندگان عمده‌ این محصول در کشور هستند. واردات این ورق‌ها نیز از کشورهای آلمان، کره‌ی جنوبی، روسیه و…

میلگرد ck45

قیمت میلگرد آلیاژی ck45 که تنها در نوع ساده تولید و در بازار عرضه می‌شود، در ابتدای این صفحه و در جداول مشخص وجود دارد. شما می‌توانید برای خرید میلگرد ck45، با کارشناسان فروش فولادسل تماس بگیرید. این فولاد در مدل‌های قابل عملیات حرارتی یا باکیفیت آلیاژ فوق‌العاده بالا شناخته می‌شود.

میلگرد ساخته شده از این نوع فولاد تحت عملیات بازپخت یا آنیل قرار می‌گیرد که این عملیات، انعطاف‌پذیری آن را بالا می‌برد. در ساخت محصولاتی که گفته شد، باید نکاتی مانند نقطه‌ی ذوب فولاد و آهن، مورد توجه قرار بگیرد تا محصول مورد نظر به دست آید. همان طور که اشاره کردیم از این نوع فولاد در ساخت میلگرد، ورق و تسمه استفاده می‌شود که در ادامه در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد. فولاد CK45، یک فولاد با میزان کربن متوسط است که به عنوان ماده‌ی اولیه جهت ساخت و تولید میلگرد، ورق و تسمه استفاده می‌شود. قیمت این میلگرد از نمونه‌های مشابه بالاتر بوده و با توجه به برند تولیدکننده نیز متفاوت است.

فولاد Ck45 از دسته فولاد های آلیاژی عملیات حرارتی شونده می باشد که در استاندارد DIN آلمان با نام ۱/۱۱۹۱ و در استاندارد SAE(انجمن مهندسان خودرو) با نام ۱۰۴۵ شناخته میشود. فولاد ۱.۱۱۹۱ یکی از پرکاربرد ترینها در صنعت امروز می باشد که در بازار ایران به وفور یافت میشود. فولاد ۱.۱۱۹۱ در آب و روغن خنک می شود و به علت کمبود کروم در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم نیست. این فولاد را می توان به عنوان یکی از معمول ترین و در دسترس ترین فولاد های موجود در بازار نام برد. فولاد ۱.۱۱۹۱ با توجه به داشتن خواص مکانیکی مناسب و همچنین مقرون به صرفه بودن آن، مطالعات و آزمایش هایی روی آن انجام شد که فولاد آلیاژی Ck45 را برای مصارف کشاورزی نیز کاربردی کرد.

اگر بخواهیم حداقل‌ها را در میلگردهای موسوم به CK45 بیان کنیم، باید گفت که کمترین میزان تنش تسلیمی این محصول چیزی در حدود ۳۵ نیوتن بر میلیمتر مربع است. همچنین، میلگردهایی از این دست، مقاومت کششی بسیار بالایی دارند که در کمترین میزان، نزدیک به ۶۱۰ نیوتن بر میلیمتر مربع برآورد می‌شود که برای حداقل یک بازه، عدد قابل توجهی است. یکی از تفاوت‌های فولاد Ck45 و Mo40 در عناصر تشکیل دهنده آن‌ها است.

گرد CK45 برای اکثر بخش های حمل و نقل و موتور با قدرت متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. گرد CK45 برای اینکه به ویژگی های مکانیکی خاصی برسد، تحت عملیات حرارتی قرار می گیرد. شما دوست عزیز می‌توانید جهت آگاهی از قیمت‌ها با توجه به فاکتورهای ذکر شده در بالا، با آهن مارت در این زمینه تماس حاصل کنید تا راهنمایی‌های لازم در اختیارتان قرار داده شود. گرد CK45 قابلیت گرم گردن تا 1250 درجه ی سانتی گراد را دارا می باشد. در حالی که کمترین دمای آهنگری آن برابر 850 درجه می باشد می تواند به آرامی در کوره خنک شود. طبیعتا اولین گام برای خرید میلگرد تعیین حجم مورد نیاز میلگرد برای مصرف مورد نظر و سفارش آن به تولیدکننده است.

به عنوان مثال هر دو فولاد بایستی در عملیات حرارتی قرار بگیرند تا قابل بهره برداری باشند. به منظور خرید میلگرد های الیاژی از جمله میلگرد CK45 با یک دسته از نکات را حتما مدنظر داشته باشید. اندازه، قطر، به منظور خرید میلگرد های آلیاژی از جمله میلگرد CK45 با یک دسته از نکات را حتما مدنظر داشته باشید. اندازه، قطر، نوع میلگرد و… تعداد سفارش، زمان بارگیری و تحویل از مسائلی است که حتما بایستی در نظر داشته باشید و با دقت کامل ان ها را مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت فولاد گل اذین ارتباط و تمام سوالات و ابهامات خود را برای خرید محصول برطرف کنید و راهنمایی شوید.

آنها می‌توانند به عنوان ستون‌ها، بال‌ها، تیرها و اجزای دیگری از سازه‌ها عمل کنند. همچنین، میلگردها به صورت تخت وار، به عنوان نوارها، پرس‌ها و پانل‌های صنعتی نیز استفاده می‌شوند. آهن وار؛ فروشگاه آنلاین، خرید و قیمت آهن آلات امروز، شامل انواع محصولات فولادی و ارائه کلیه خدمات برشکاری لیزر، cnc، واترجت، سوراخکاری و … با 18 سال سابقه در بازار آهن شاد آباد تهران. شما با استفاده از این سایت می‌توانید بازار فولاد را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید و به راحتی از بهترین قیمت فرآورده‌های فولادی آگاهی یابید. میلگردهای ساخته شده از آلیاژ CK45 نسبت به انواع دیگر قیمت بالایی دارند، دلیل این موضوع مرغوبیت آلیاژ به کار رفته در این محصولات و خواص منحصر به فردی همچون استحکام بالا و مقاومت در برابر اصطکاک است. این موضوع، باعث می‌شود کاربردهای این محصول بسیار خاص و حساس باشد و در نتیجه، قیمت آن نیز بیشتر شود.

کنترل فشار در این روش از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیاز به نیروی متخصص خواهد داشت. برای پاک کردن زنگ زدگی آهن روش‌های عملی و کاربردی زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. که از جمله آنها می‌توان به سندبلاست، شات بلاست، واتر جت، لیزر، الکترولیز و امثال آنها برای زدودن زنگ آهن اشاره کرد.

  • فولاد ۱.۱۱۹۱ یکی از پرکاربرد ترینها در صنعت امروز می باشد که در بازار ایران به وفور یافت میشود.
  • اگر قراره که این غلطک برای نورد تیرآهن استفاده بشه، استفاده از Mo40 پیشنهاد میشه.
  • سامانه فروش آنلاین آهن بعد از سال‌ها فعالیت رسمی در بازار سنتی، برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز در سراسر کشور، خرید و فروش آهن آلات به صورت تلفنی و آنلاین را نیز فراهم کرد.
  • آبکاری ورق فولادی CK45 روشی است که این ورق را پوشش دهی می کند تا در برابر زنگ زدگی و سایش مقاوم شود.

به لطف روش‌های کاری مبتنی بر راه‌حل، ذهنیت بی همتا، و فولاد ساخت با کیفیت برتر ما به تامین کننده پیشرو میلگرد ck45 برای صنعت تبدیل شده‌ایم. وزن میلگرد ck45 مانند سایر میلگردها که از جمله محصولات پرکاربرد در ساختمان هستند ومی‌توانند از آلیاژهای فولادی مختلفی ساخته شوند، بسیار مهم است. میلگرد ck45 یکی از محصولات این دسته است که از آلیاژی خاص تولید می‌شود و به همین دلیل دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است.

به طور کلی، “میلگرد فولادی CK45” یک فولاد کربنی با ترکیبات شیمیایی اصلی از کربن و فولاد است. این نوع فولاد معمولاً برای کاربردهایی که نیاز به مقاومت مکانیکی مناسب و خواص متوسط در مقابل فشار و ضربه دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجا که میلگرد CK45 یک فولاد کربنی است، مقاومت به خوردگی طبیعی ندارد و در معرض خوردگی قرار می‌گیرد، به خصوص در محیط‌های مرطوب، اسیدی یا قلیایی. محاسبه وزن محصولات فولادی اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا قیمت این محصولات، کاملا تحت تاثیر وزن آن‌هاست و بدون اطلاع دقیق از این فاکتور مهم، نمی‌توان خریدی به صرفه و آگاهانه را تجربه کرد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.